ЛАУРЕАТИ ХVIII-ГО КОНКУРСУ ПАМ’ЯТІ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО: ПОІМЕННО

thumbnail

НОМІНАЦІЯ “СКРИПКА”
СТАРША ГРУПА

ІІІ МІСЦЕ

РУДЬ ВАЛЕРІЯ (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА

І МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

ПОГОРІЛА ЄЛИЗАВЕТА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

І МІСЦЕ

ЩАВЕЛЄВА МАРІЯ (ДМШ ім. П.І.Чайковського м.Кам’янка, Черкаська обл. )

 

ІІ МІСЦЕ

РУДЬ ОЛЕКСАНДРА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

ІІІ МІСЦЕ

ОРЕЛ АЛІСА (ДШМ м.Сміла, Черкаська обл.)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

СИМЕЛІТ МАРІЯ (ДМШ м.Золотоноша, Черкаська обл.)

 

ВІДЗНАКА “НАДІЯ” (МОЛОДОМУ ПЕРСПЕКТИВНОМУ ТАЛАНТУ)

ПОДГОРНА АРІНА (ДМШ № 1 ім.П.Чайковського м.Кременчук, Полтавська обл.)

 

МОЛОДША ГРУПА

ВІДЗНАКА ГОЛОВИ ЖУРІ КОНКУРСУ ВОЛОДИМИРА ЗУБИЦЬКОГО

ПУСТОВІТ ВЕРОНІКА (ДШМ м.Канів, Черкаська обл.)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩУ ПЕДАГОГІЧНУ РОБОТУ З МОЛОДДЮ

АТАМАСЬ ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА (ДМШ № 2 м.Черкаси)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩУ ПЕДАГОГІЧНУ РОБОТУ З МОЛОДДЮ

ГРЕЧАНЮК ТАМАРА ЮРІЇВНА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

ДИПЛОМ “НАЙКРАЩИЙ КОНЦЕРТМЕЙСТЕР”

ХИТРЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА (ДМШ м.Олександрія, Кіровоградська обл.)

 

НОМІНАЦІЯ “ФОРТЕПІАНО”

СТАРША ГРУПА

ІІІ МІСЦЕ

ШИБАНОВА ВАРВАРА (ДМШ смт.Димер, Київська обл.)

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА

БЛИСКАВКА ДІАНА (ДШМ м. Звенигородка, Черкаська обл.)

 

СЕРЕДНЯ ГРУПА

ІІІ МІСЦЕ, ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРУ П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО

ВАРЖЕЛЬСЬКИЙ МАКАР (ДМШ м.Жмеринка, Вінницька обл.)

 

ВІДЗНАКА ГОЛОВИ ЖУРІ КОНКУРСУ ВОЛОДИМИРА ЗУБИЦЬКОГО

ЛОГА СОФІЯ (ДШМ м.Шпола, Черкаська обл.)

 

МОЛОДША ГРУПА

І МІСЦЕ

БЕЗ’ЯЗИЧНА ЮЛІАННА (ДШМ “АНТАРЕС” м.Умань, Черкаська обл.)

 

ІІ МІСЦЕ, ВІДЗНАКА “НАДІЯ” (МОЛОДОМУ ПЕРСПЕКТИВНОМУ ТАЛАНТУ)

ГРІБЕННІКОВ АРТУР (ДМШ ім. П.І.Чайковського м.Кам’янка, Черкаська обл. )

 

ДИПЛОМ ЗА НАЙКРАЩУ ПЕДАГОГІЧНУ РОБОТУ З МОЛОДДЮ

РЕВЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА

(ДМШ ім. П.І.Чайковського м.Кам’янка, Черкаська обл.)